IDEA

Obiekty CareBox są odpowiedzią na rosnące wykładniczo zachorowania oraz nieprzystosowanie polskich placówek medycznych do realiów pandemii. Odseparowanie pacjentów z objawami w pierwszej fazie kontaktu w zewnętrznych obiektach pozwoli:

Stwórzmy wspólnie miejsca sterylne o wysokiej jakości higieny pracy z możliwością bieżącej dezynfekcji powierzchni. Poprawimy tym samym komfort pracy lekarzom, pielęgniarkom oraz sanitariuszom zapewniając tym samym dla nas bezpieczne miejsce z określonymi zasadami funkcjonowania. Równolegle toczymy ciągłe konsultacje projektu z odpowiednimi osobami, aby dopasować finalną wersję do realnych potrzeb i wytycznych osób związanych ze służbą zdrowia.

 

CareBox to pomoc dla szpitali oraz stacji sanitarno-epidemiologicznych, które mają ograniczone budżety do walki z obecnie rozprzestrzeniającym się wirusem. CareBox jest propozycją bezpiecznej, sterylnej przestrzeni jako nowoczesnej, zewnętrznej izby przyjęć ze ściśle określonymi zasadami funkcjonowania. Odpowiednie drogi przejścia pacjenta z objawami, bezpieczne selekcjonowanie, a następnie wykonywanie testów przy jak najmniejszej styczności z osobami nie zarażonymi.

 

SZPITALE

Inicjatywa mobilnych, zewnętrznych punktów epidemiologicznych powstała z myślą o aktywnym włączeniu się do walki z COVID-19 oraz zapewnieniu pomocy dla realnej potrzeby szpitali. 

Kierujemy się do wszystkich szpitali, które są w potrzebie prośbę o kontakt i krótki opis aktualnej sytuacji placówki medycznej. W kolejnym etapie konieczne jest przesłanie oficjalnego pisma z deklaracją o chęci przyjęcia obiektu CARE BOX w formie darowizny.

Na ten moment otrzymaliśmy 9 oficjalnych pism z 8 polskich województw. Będziemy starali się dostarczyć obiekt do każdej z placówek.

Obiekty CARE BOX projektowane i realizowane są zgodnie z wytycznymi placówek medycznych i sanepidu z zaznaczeniem, że ich wyposażenie będzie dopasowane do możliwości na jakie pozwala budżet, aby dostarczać możliwie jak najlepiej przystosowaną mobilną przestrzeń medyczną.

WESPRZYJ NASZĄ INICJATYWĘ

Na portalu zrzutka.pl uruchomiliśmy zbiórkę, 
która wspomoże finansowanie kolejnych obiektów CareBox.
Dzięki niej będziemy mogli skuteczniej wspomóc już mocno obciążoną służbę zdrowia.

Jeśli podoba Ci się nasza idea, wesprzyj projekt klikając poniżej!
JR Modular Systems wierzy, że tylko działając razem,
rzeczywiście uda się osiągnąć cel.
Dziękujemy

JESTEM ZAINTERESOWANY!

Chcesz wesprzeć nasz projekt lub jesteś zainteresowany Care Boxem? Zadzwoń lub napisz do nas!

Partnerzy

Do akcji tworzenia mobilnych
izb przyjęć dołączyli partnerzy:

firma użycza do trzech
pierwszych obiektów sprzęt
medyczny – ultrasonografy

firma przekaże wysokiej jakości płyty mfp do produkcji

firma odpowiada za
stworzenie projektu
architektonicznego

Firma odpowiada za powłokę antybakteryjną