Kontenery używane

Zajmujemy się sprzedażą używanych kontenerów. Dostarczamy solidne i funkcjonalne konstrukcje idealne do budowy obiektów o najróżniejszym przeznaczeniu – m.in. sklepów, magazynów, biur, punktów gastronomicznych, barów, restauracji, hoteli czy placówek oświatowych.

Niezależnie od tego, czy planują Państwo stworzenie biura modułowego, czy też jakiegokolwiek innego budynku, nasze używane kontenery z pewnością okażą się dobrym rozwiązaniem. Oferujemy szeroki wybór kontenerów używanych – zróżnicowanych pod względem wielkości, parametrów technicznych oraz designu. Z przyjemnością pomagamy Klientom przy wyborze optymalnej dla ich potrzeb konstrukcji.

Dlaczego warto wybrać nasze używane kontenery?

Budynki modułowe używane, które widzą Państwo poniżej, to tylko i wyłącznie nasza produkcja. Kontenery są zazwyczaj poleasingowe. Bardzo dobra wytrzymałość mechaniczna, szczelność i wysoka odporność na niekorzystne działanie czynników atmosferycznych (wilgoci, promieniowania UV, opadów deszczu, zmiennych temperatur) – to jedne z głównych zalet używanych kontenerów, które znajdują się w naszym asortymencie. Do ich produkcji wykorzystujemy doskonałej jakości materiały, w tym przede wszystkim stal, odpowiednio zabezpieczoną przed rozwojem korozji. Dzięki temu przez niezwykle długi czas nasze konstrukcje zachowują swoje znakomite parametry użytkowe oraz estetyczny wygląd, cechując się również:

  • solidną i stabilną konstrukcją,
  • starannym wykończeniem,
  • wysokimi walorami wizualnymi,
  • długą żywotnością.

Jeżeli rozważają Państwo zakup używanego kontenera, zapraszamy do kontaktu. Niekiedy to rozwiązanie znacznie opłacalniejsze od zamówienia nowej konstrukcji. Każdemu Klientowi zapewniamy fachowe doradztwo, indywidualne podejście oraz korzystne ceny, które idą w parze z wysoką jakością używanych kontenerów. Dodatkowo świadczymy usługi transportu oraz montażu budynku we wskazanej przez Państwa lokalizacji.

NAZWA OBIEKTY

OPIS OPIS OPIS OPIS

  • ROK PRODUKCJI: 2018
  • CENA: 70000 pln

Chcesz poznać specyfikację techniczną, wyślij zapytanie” —> przycisk gdzie ma podać te same dane co w formularzu kontaktowym, tylko, żebym wiedział od razu o co pyta

Wybrałeś obiekt? Przejdźmy do zamówienia

Wskaż nam wybrany obiekt, a niezwłocznie oddzwonimy.

projekt