JR Modular Systems – kim jesteśmy?

Specjalnością firmy JR Modular Systems jest budownictwo modułowe/kontenerowe. Całą naszą działalność opieramy na nowoczesnych technologiach, rygorystycznych procedurach kontroli jakości oraz doskonałych gatunkowo materiałach. Takie podejście pozwala nam tworzyć jedyne w swoim rodzaju, trwałe i estetyczne budynki typu modułowego.

Chociaż główna siedziba naszej firmy zlokalizowana jest w Gliwicach, obsługujemy Klientów z całej Polski, a także zagranicy. Można zamówić u nas kontenery gastronomiczne, handlowe czy biurowe oraz wiele innych budynków.

Dlaczego warto nawiązać z nami współpracę?

Indywidualne podejście, profesjonalne doradztwo, przejrzyste warunki współpracy – tego mogą spodziewać się Klienci, którzy zdecydują się na skorzystanie z usług naszej firmy. Zapewniamy najwyższą jakość budynków typu modułowego. Przygotowujemy indywidualne projekty, ponieważ naszym celem jest tworzenie przestrzeni idealnie dopasowanej do konkretnych potrzeb i oczekiwań. Zapewniamy serwis naszych obiektów w trakcie jak i po gwarancji, a na wszystkie zgłoszenia odpowiadamy najpóźniej do 24 godzin.

Jeżeli poszukują Państwo ekspertów od budownictwa modułowego, zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością udzielimy dodatkowych informacji dotyczących naszej oferty. Gwarantujemy szybką i terminową realizację każdego zlecenia oraz kompleksową obsługę.